Odkud vyrazíteZadejte místo
Mountains
Akční nabídka

2+1 noc zdarma

Objevte kouzlo cestování v obytňáku. U vybraných karavanů nabízíme v červnu prodloužení pronájmu o 1 noc zdarma.

Jak na to?
Vyberte si z nabídky níže obytný vůz a odešlete poptávku na data v červnu, kdy chcete jet. K rezervaci alespoň na 2 noci vám přidáme jednu navíc zdarma. Celkem tedy pojedete minimálně na 3 noci.

Podmínky akce
Akce platí pro rezervace a výpůjčky mezi 1.6. - 29.6. 2021 včetně do vyčerpání kapacit. Termíny tím pádem nemůžeme garantovat, proto s rezervací neváhejte. Pokud poptáte termín, který je již obsazený, zkusíme vám navrhnout alternativu. Ať už jiný karavan, termín nebo kombinaci obojího.

Montain Image
Nature Image
Karavany v akci

Vyberte si z těchto obytňáků

Často kladené dotazy

Kdy akce probíhá?
Akce probíhá od 1. 6. do 29. 6. 2021. Rezervace, platba a poslední den zaplacené rezervace musí proběhnout v tomto termínu.
Na jaké obytné vozy se akce vztahuje?
Akce se vztahuje pouze na obytné vozy uvedené na této stránce.
Jak se mohu zapojit?
Nárok na 1 noc zdarma má zákazník, který v uvedeném termínu rezervuje a zaplatí karavan z nabídky na této stránce alespoň na 2 po sobě jdoucí noci. Poslední den zápůjčky musí být 29.6.2021 pro akci 2+1. Aby bonusový den byl nejpozději 30.6.2021.
Mohu dostat místo noci zdarma slevu?
Ne, to není možné. Odměnu lze čerpat pouze v podobě bonusových dní.
Jak to funguje s půjčením a vrácením?
Rezervaci proveďte tak, aby první den zápůjčky byl skutečným prvním dnem vámi zamýšlené cesty. Bonusový den vám přidáme z zápůjčce na konec, to znamená, že karavan vrátíte o 1 den později než je vaše rezervace.
Pokud vám výše uvedené odpovědi nepomohly, kontaktujte nás.